en en | ro ro

Sa-ti arunci vechiul telefon mobil si sa te trezesti cu un altul nou, in loc ?
Tzi se poate intampla acum si in realitate, nu doar in vis.
Daca suntetzi plictisitzi de aparatul depasit tehnic, va putetzi desparti intr-un mod amuzant, daca nu memorabil de el, participand la primul concurs de aruncat telefoane mobile.
Organizatorii spera ca la acest concurs sa participe macar o suta de amatori, carora li se vor oferi drept premii telefoane mobile si accesorii noi.
Competitia se va desfasura duminica 14 august la ora 12, pe plaja Dunarea din Galati.
Pacat, aveam un Alcatel 1998 de vre-o 450 grame, numai bun de aruncat.

bun-de-aruncat.jpg

Ar fi fost un proiectil pe cinste. Daca se organiza la Bucuresti, ma rugam de dl.Bumbutz sa ma imortalizeze cand dadeam cu el de-a azvarlita. Dumnealui face poze excelente si lucreza uneori pentru Connex. Sau cum i-or mai chema acum.
Speram ca macar prietenii din Galatzi sa ne reprezinte cu succes.

Publicat în 13 august 2005. 7069 vizualizari. 0 comentarii
 
Blogroll
   » Dan Dinescu
   » Cosmin Bumbutz
   » estost
   » Mihai Moiceanu
   » Dragos Lumpan
   » Dan Vartanian
   » Bucurestiul meu drag


Nikon

Pagini
   » Biografie
   » Contact

Categorii
   » Lumea
   » Actualitate Ro
   » Personal
   » Noi
   » Fotografie
   » Blog vechi
   » Performanta

Arhiva
   » iunie 2026  (0)
   » mai 2026  (0)
   » aprilie 2026  (0)
   » martie 2026  (0)
   » februarie 2026  (0)
   » ianuarie 2026  (0)
   » toata arhiva

rss