en en | ro ro

In perioada sarbatorilor se spune ca avem posibilitati de contact cu viitorul. Anumite „porti” si frecvente se deschid. Ne ajuta sa ne rearanjam sufletul. Sa ne creem viata pe care o dorim. Sa lasam in urma grijile si necazurile. Sa ne bucuram de un nou inceput, cu sperante si nazuiri. 

Se spune ca luminitele colorate ale sarbatorilor sunt punti de comunicare intre lumi. Iar dorintele spuse atunci in taina /gand sunt ascultate si „aduse la pachet” de ingeri in noul an. Fie ca totul sa vi se implineasca.

La Multi Ani !


Publicat în 01 ianuarie 2011. 7639 vizualizari. 1 comentariu
1 comentariu la "Dupa un prag depasit"

TB
2011 ianuarie 02, la ora 17:35:34
La multi ani cu sanatate!
 
Blogroll
   » Dan Dinescu
   » Cosmin Bumbutz
   » estost
   » Mihai Moiceanu
   » Dragos Lumpan
   » Dan Vartanian
   » Bucurestiul meu drag


Nikon

Pagini
   » Biografie
   » Contact

Categorii
   » Lumea
   » Actualitate Ro
   » Personal
   » Noi
   » Fotografie
   » Blog vechi
   » Performanta

Arhiva
   » iunie 2026  (0)
   » mai 2026  (0)
   » aprilie 2026  (0)
   » martie 2026  (0)
   » februarie 2026  (0)
   » ianuarie 2026  (0)
   » toata arhiva

rss