Impacati-va cu trecutul. Ca sa nu va mai afecteze prezentul.
Nu va mai framantati atat. E normal sa nu gasesti singur toate raspunsurile.
Ce cred altii despre dvs. nu trebuie sa va afecteze. Oricum fiecare crede altceva.
Timpul vindeca totul. Oferiti-i doar destul timp.
Nu va comparati viata cu a altora, sunt doar calatorii in directii diferite.
Nimeni nu va asigura fericirea. Sunteti singur responsabil cu asta.
Zambiti cat mai des. Zambetul va lumineaza gandurile si va atrage prietenii.
Cititi cu placere o carte.
Poate chiar de fotografie. Ca aceasta, scoasa de Anup Shah.
http://www.amazon.com/Serengeti-Spy-Hidden-Camera-Plains/dp/1419702785#reader_1419702785
Pentru a obtine fotografii din perspective mai intime, a pus tot sezonul aparate capcana.
Deobicei, la wildlife se utilizeaza teleobiective lungi.


Poti folosi si obiective superwide, cu conditia sa cunosti bine locul – si sa revii des.


2013 ianuarie 01, la ora 16:00:17
Multumiri pentru ganduri!
Un an bun, cu multe zambete s-aveti!
2013 ianuarie 02, la ora 19:59:29
Va multumesc pentru indemnuri.Sint adevarate si esentiale-sau cel putin asa le vede un fotograf de 57 de ani.Uneori nu-s total de acord cu postarile dvs dar va citesc cu MULT interes de fiecare data.Un an bun sa aveti!