…am acest blog. Initial era la Foto-magazin.ro. Primul post a fost pus pe 5 iunie 2005.
http://www.ap-arte.ro/ro/blog/blog-vechi/articol/prima-data/165/6023.html
Din 2010 postarile sunt pe site-ul meu. S-au adunat 1.300 posturi tratand fotografie, sport, pozitii personale, arhitectura, in capitol arhitectura, mai interesante sau mai putin. Scriu despre acele subiecte care ma preocupa. Apare o problema de echilibru : nu le pot trata la nivel inalt, in detalii. Multi nu ar mai citi sau poate n-ar intelege subtilitati. Nici la un nivel elementar ; nu ar mai fi interesant. Iar textul trebuie sa ramana scurt, usor digerabil.
Spre propria surprindere, cateva posturi au adunat zeci de mii de accesari in putini ani.
Acesta are peste 40 mii…
Si un altul se apropie:
Peste 20 de mii accesari are si :
http://www.ap-arte.ro/ro/blog/actualitate-ro/articol/afara-cu-politicienii-infractori/128/7013.html
2 duzini se apropie de 20 mii accesari. Mi-ar place o reactie mai activa a cititorilor, mai mult sau mai putin fideli. Dar nu e rau nici asa.


2015 iunie 04, la ora 09:55:04
Urmaresc blog-ul Dv, il consider interesant. Cred ca o carte scrisa pornind de la aceste informatii ar extrem de interesanta. Dar nu stiu cum ar putea fi rezolvata problema link-urilor si a tot ce e in spatele lor. E o idee de urmarit, cred. Mult succes! Florin
2015 iunie 05, la ora 21:56:39
La multi ani si postari!